אודות

מי אנחנו ?

 אנו בדניאל סנטר פיתחנו שיטות עבודה ייחודיות אשר באות לידי ביטוי במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בעולם שבו אנו משתמשים. התכשירים שאנו עובדים עמם הם האיכותיים ביותר שקיימים כיום בשוק,

ושעברו בדיקות יסודיות ומעמיקות. תוספות השיער שלנו עשויות מ-100% שיער אדם טבעי מהאיכותיות ביותר שקיימות בעולם. כאשר תוספות השיער שלנו מגיעות בכל הסוגים, האורכים, המרקמים והצבעים האפשריים.

נגן וידאו

היינו בטלוויזיה

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
Play Video about המדריך המלא לתוספות שיער

למה לבחור בתוספות שלנו ?

100% אורך

אורך תוספות השיער שלנו הוא רחב ומגוון, ניתן למצוא אצלנו תוספות באורכים שונים הנעים מ-40 ס”מ ועד למטר אורך! כאשר כל התוספות שלנו ידידותיות לשיער ולקרקפת שלך ומשתלבות בצורה טבעית עם שיערך, ממש כאילו מדובר בשיער שלך.

נגן וידאו

100% נפח

באמצעות תוספות שיער ניתן להגיע לנפח שיער עשיר, התוספות שיער שלנו הינן ידידותיות לשיער ולקרקפת שלך ומשתלבות עם שיערך בצורה מושלמת להענקת מראה טבעי, מלא ושופע.

נגן וידאו

100% איכות

כל התוספות האיכותיות שלנו עשויות 100% שיער טבעי, הן עברו בדיקות איכות קפדניות ונמצאו עמידות במיוחד לאקלים הישראלי (לחום, שמש, לחות ומים מלוחים). מכיוון שהתוספות שלנו לא עברו מעולם טיפול כימי (צבע, הבהרה או עיבוד מלאכותי) הן עמידות במיוחד לאורך זמן וניתן לעצבן בהתאמה אישית מלאה לכל סגנון ובכל גוון שתבחרי.

נגן וידאו
כתבו עלינו
פאות אופנתיות
אנ-אר-ג'י
"עולה על כל דמיון: לא להאמין שזאת פאה"

"זיהוי חובשי פאה כיום הפך למשימה בלתי אפשרית. אם פעם יכולנו לזהות בקלות רבה, בדיוק מי חובש פאה, הרי שכיום השיטות של הכנת פאות הלכו והשתכללו כאשר איכות.."

יחידת שיער לגברים
חורים ברשת
"אתה יכול להחזיר את המראה הצעיר שלך ברגע."

"במדינה כמו ישראל, בה יש אחוז גדול מאוד של ההתקרחות בקרב נשים וגברים כאחד בעיקר כבר לא צריך להתבייש או להתלבט – תוספות שיער קיימות היום גם לגברים.."

החלקות שיער
ישראל היום
"הטרנד הלוהט: החלקות או לא להיות"

"החלקות שיער הן הטרנד החם ביותר באופנת עיצוב השיער במהלך השנים האחרונות. יותר ויותר נשים חולמות על שיער חלק מבריק וגולש בדיוק כמו הכוכבות.."

יחידת שיער
אנ-אר-ג'י
"הקץ לדלילות השיער:    האומנם?"

"בעלות השיער הדליל לא צריכות לדאוג יותר – אתן לא לבד! בדיוק בשל כך, מספר הנשים המשתמשות כיום בתוספות שיער הולכת וגדלה מיום ליום, כך שאין ממה להתבייש.."