החלקה אורגנית

רקע

החלקה אורגנית מבית דניאל סנטר הינה החלקה חדשנית, בריאה וידידותית לסביבה, ידועה כמונעת נזקים לשיער והופכת בקלות שיער יבש, פגום, נפוח ומקורזל לחלק, מבריק וחזק במיוחד. באמצעות החלקת שיער אורגנית, ניתן לטפל בשיער יבש ופגום ולהותיר אותו רך ונעים למגע, זאת הודות לתרכובת הייחודית העשויה מחומרים על בסיס טבעי, אשר מטפחים ומזינים את

השיער כבר מהשורש. בזכות כך, ניתן לשמר את תחושת הרכות בשיער, על ידי שימוש בהחלקת שיער ידידותית לסביבה ולמטופלת העשויה מחומרים טבעיים המעניקים לשיער חומרי לחות, הזנה והגנה. ההחלקה מורכבת מפורמולות של חומרים מזינים שונים המתאימים מאוד לסוג השיער הישראלי – כאשר אותם חומרים טבעיים מוחדרים אל תוך הסדקים של השערה ומטפלים ביובש שלה בצורה מידית.

האם החלקה אורגנית ידידותית לשיער ?

החלקה אורגנית מבוצעת ללא כל שימוש בחומרים מסוכנים (כמו אמוניה ופורמלין למשל) אשר עלולים לפגוע בבריאותה של הלקוחה. וההחלקה עצמה מתבצעת ב”חדר נקי” המכיל מנדף, הכל בכדי לשמור על איכות האוויר והסביבה בתהליך הטיפול. לאחר ההחלקה חשוב מאוד על מנת לשמר את התוצאה להשתמש בשמפו ובמסיכה ללא אלכוהול ומלחים בכדי להבטיח שהתוצאה תחזיק יותר זמן. וכמו כן ניתן תמיד להתייעץ איתנו בכל נושא.

זכרו כי החלקה אורגנית דורשת מיומנות מקצועית רבה. לכן, חשוב לבצע אותה רק אצל מומחים בתחום ההחלקות. פיתחנו שיטה ייחודית לביצוע החלקה אורגנית מחומרים טבעיים שאינם מזיקים לשיער ולמטופלות. הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון עשיר המתמחה בתחום החלקות השיער ומיומן באיבחון עמידות שערך ומצבו, כך שנדע להתאים לשיערך את ההחלקה המתאימה ביותר עבורו- אתן מוזמנות להגיע ולהתנסות.

לסיכום

אנו בדניאל סנטר מחזיקים במגוון רחב של סוגי החלקות שיער בכדי להבטיח שהשיער שלך יקבל את הטוב ביותר, בין כל החומרי החלקות שלנו נמצאת גם ההחלקה האורגנית המובילה. אל בואך לבית העסק יש לאבחן את שיערך במקצועיות רבה על מנת להתאים את החומר החלקה המתאים עבור שיערך. חשוב להדגיש, שאין אף חומר החלקה שמתאים לכל סוגי השיער, להחליט על סוג ההחלקה לפני שהגעת אל בית העסק, מבלי לראות את שיערך פיזית, זוהי פעולה רשלנית.