החלקה צרפתית

רקע

החלקה צרפתית היא אחד מהלהיטים הגדולים ביותר בענף החלקות השיער. מטרתה של החלקה צרפתית היא להזין את השיער בקראטין, אשר משקם שיער פגום וגורם לו להיראות הרבה יותר בריא, חלק ומלא חיוניות.

החלקה צרפתית היא טכנולוגיה מתקדמת המחליקה שיער גלי ומתולתל, מעניקה לו ברק, מונעת נזקי שיער רבים ומשפרת את יכולת עיצוב השיער באופן מדהים. בשיטת החלקה צרפתית, ככל שהשיער פגום יותר, כך התוצאות הן טובות יותר – החומר נתפס טוב יותר בין הסדקים של השיער הפגום, נצמד בצורה טובה יותר לסיב השערה והתוצאות כמובן ניכרות לעין.

החלקה צרפתית מצפה את השערה הפגומה במינרלים, מולטי-ויטמינים וקולגן המגנים ומחזקים את השיער. החלקה צרפתית מתאימה לכל מי שחשה כי השיער שלה דק במיוחד או עייף ופגום מדי: מי שמבלה שעות רבות בשמש ושיערה נראה יבש ומפוצל, מי שנוהגת לצבוע את שיערה לעיתים תכופות ומתאימה גם לבעלות שיער מתולתל הרוצות לגרום לשיערן לא רק להיראות חלק לגמרי אלא גם בעל מראה בריא ומבריק יותר.

החלקה צרפתית מותאמת להמון סוגי שיער, למעט שיער שעבר שימוש במוצרים המכילים סודיום הידרוקסיד, קלציום הידרוסיד או מנטאל גואנדין קרבונט הידרוקסיד. או לבעלות שיער פגום במיוחד (שרוף בצורה קיצונית) ולשיער קצר (באורך של כ-10 ס”מ). החלקה צרפתית מתאימה בצורה מושלמת לשיער ולאקלים הישראלי מבחינת המרקם ומבנה השיער לנשים בכל הגילאים.

לאחר החלקה צרפתית מומלץ להשתמש במוצרים איכותיים כגון: שמפו, מרכך ומסיכות ללא מלחים. ופעם בחודש רצוי לעשות לשיער טיפול CPR הנועד לחזק את השיער ולהוסיף לו ברק וחיוניות. בדניאל סנטר פיתחנו שיטה ייחודית לביצוע החלקה צרפתית.

לסיכום

החלקה צרפתית הינה החלקה פופולרית, שעובדת על אותו קונספט בדומה להחלקות שיקום שונות, התוצאה נשמרת למשך שנים אך יש להגיע פעם בכ – 6 חודשים לחידוש החלקה כלל השיער. חשוב לדעת, בכדי לדעת איזו החלקה מתאימה לשיערך צריך לראות את שיערך פיזית בבית העסק. ויתרה מכך מחובתו של כל בעל עסק מקצועי להחלקות שיער להחזיק ברשותו מספר חומרי החלקות על

מנת לעשות התאמה מדוייקת לשיערה של הלקוחה. אנו בדניאל סנטר נשמח לתת לך שירות ואת הטוב ביותר לשיערך והכי חשוב תוצאה מושלמת באחריות. הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון עשיר המתמחה בהתאמת החלקה באופן פרטני- אתן מזומנות להגיע ולהתנסות.