החלקות שיער

שיער חלק כבר מזמן מעבר לאופנה

החלקות שיער הן הטרנד החם באופנת עיצוב שיער. נשים רבות חולמות על שיער חלק מבריק וגולש. שיער חלק מאז ומתמיד נתפס כשיער נקי יותר, יפה וסקסי יותר. אם תעיינו במגזינים ובסרטי הקולנוע הקלאסים תראו ששיער חלק שולט לאורך כל התקופות. יתרה מכך, לאחר טיפול

החלקת שיער ישנו סיפוק עצום שאין צורך התעסקות בבקרים עם השיער או לפני יציאה לארועים שונים. בעקבות זאת ניתן לראות שלהחלקת שיער יש שלל יתרונות מעבר לפתרון האסתטי: התייעלות בזמנים, שיקום השיער, שיער בריא וחזק, והגשמת חלום.

נגן וידאו אודות החלקות שיער

רקע

כיום, נשים רבות בישראל סובלות משיער מתולתל, מקורזל ופגום, רבות מהן חולמות על מראה שיער חלק ובריא אשר יגרום להן להרגיש בנוח יותר עם שיערן. ישנן מספרות רבות מציעות שירותי החלקת שיער, אך הבעיה היא שלרוב, אנשי המקצוע של אותן מספרות לא התמחו ספציפית בתחום החלקות השיער ואין להם את הניסיון הרב הדרוש כתוצאה מעבודה רבה בתחום עם מגוון סוגים של לקוחות.

דניאל סנטר מעמיד לרשות הלקוחות שלו צוות אשר עבר הכשרה ארוכה ומקצועית בתחום החלקות השיער. המקצועיות הזו באה לידי ביטוי בכך שהצוות יודע לאבחן בצורה מקצועית ומיומנת את מצב השיער ולפיו להחליט איזה סוג החלקה תתאים ספיצפית לכל לקוחה.

אנו בדניאל סנטר פיתחנו שיטות מקצועיות וייחודיות המאפשרות לנו לטפל ולהחליק את כל סוגי השיער בקלות וביעלות. בדניאל סנטר תקבלי תעודת אחריות עוד לפני ביצוע ההחלקה- הצטרפי גם למעגל הלקוחות המרוצות שלנו.

החלקת שיקום גם מיישרת את השיער המתולתל או גלי או נפוח או פגום ומשקמת אותו נותנת לו ברק ואווריריות מראה חלק ומגע נעים חידוש החלקת השיער של כל השיער פעם בחצי שנה

החלקות שיער מחולק ל 3 סוגים מרכזיים:

1) כל החלקות השיער שהן לא יפנית או משי, הינן החלקות שיקום.
יש החלקת שיקום מהודו , ברזיל, צרפת, אורגנית ועוד 100 שמות אחרים
כולם עובדים על אותו קונספט בדיוק אך לא כולם מכילים חומרים ידידותיים לבריאות כגון פורמלין
בהחלקות שלנו אין פורמלין, לנו יש התמחות בהחלקות שיער, עובדים שעושים זאת יום-יום.

2) החלקת משי מיועדת לנשים עם שיער בריא מאוד מאוד גלי או מאוד מתולתל.
החלקה משי מחזיקה הרבה שנים
ועושים חידוש שורש פעם בחצי שנה.

3) החלקת שיער משולבת לנשים שיש להן שיער בריא בחלק העליון אך שאר השיער פגום, נפוח, שרוף אנו בדניאל סנטר מומחים בהחלקות שיער ומזמינים אותך לפגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
ותוכלי להנות גם את משיער שופע בריא וחזק !

סוגי החלקות שיער
החלקת משי
החלקת משי

התוצאה של החלקת משי הינו שיער שנראה בריא, גמיש, גולש ונעים למגע במיוחד. החלקת המשי מתאימה לכל סוגי השיער (חוץ משיער שעבר טיפולים כימיים חריפים).

החלקה משקמת
החלקה משקמת

החלקה משקמת מועשרת בקראטין המשקם שיער פגום, החלקה זו מעניקה לשיער מראה טבעי בתוספת ברק וחיות. החלקה משקמת מתאימה לכל מי ששיערה נפגם.

החלקה אורגנית
החלקה אורגנית

החלקה אורגנית מבית דניאל סנטר הינה החלקה חדשנית, בריאה וידידותית לסביבה, היא ידועה כמונעת נזקים לשיער והופכת בקלות שיער יבש, פגום, נפוח ומקורזל לחלק, מבריק וחזק.

החלקת שיער לנשים בהריון
החלקת שיער בהריון

החלקת שיער בקרב נשים הרות היא עניין הדורש בירור מוקדם מבעוד מועד. חשוב לוודא כי מעצב השיער המבצע את ההחלקה מחזיק בידע מקצועי נרחב באילו חומרים מותר לו להשתמש.

החלקה יפנית
החלקה יפנית

לאחר טיפול החלקה יפנית בדניאל סנטר תתחולל בשיערך מהפיכה של ממש! לא תהיה עין שלא תשים לב, לא יהיה פה שלא ייפער בהשתאות לאור התוצאות המדהימות.

החלקה צרפתית
החלקה צרפתית

החלקה צרפתית מצפה את השערה הפגומה במינרלים, מולטי-ויטמינים וקולגן המגנים ומחזקים את השיער. לאחר החלקה צרפתית מומלץ להשתמש שמפו ומסיכה ללא מלחים.

החלקה ברזילאית
החלקה ברזילאית

בשיטת החלקה ברזילאית, ככל שהשיער במצב רע יותר, כך התוצאות טובות יותר – זאת מכיון שהחומר עצמו נתפס טוב יותר בין הסדקים של השיער ההרוס.

החלקת קראטין
החלקת קראטין

לאחר טיפול החלקה יפנית בדניאל סנטר תתחולל בשיערך מהפיכה של ממש! לא תהיה עין שלא תשים לב, לא יהיה פה שלא ייפער בהשתאות לאור התוצאות המדהימות.

הגעת עד לכאן ?

השאירי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות!

מתי תרצי שנחזור אליך ?