החלקת משי

רקע

החלקת משי הינה אחת ההחלקות הנפוצות ביותר בין סוגי החלקות השיער. החומר הפעיל בהחלקת משי הוא חלבון משי אורגני טהור, המוחדר אל פנים השערה ומזין אותה לעומקה. מלבד חלבון המשי, ישנן גם מספר גדול שלחומצות אמינו המשקמות את השיער הפגום.
תוך כדי תהליך ההחלקה פותחים את מעטפת השערה, מחדירים אל עומקה חלבון משי אשר מזין

אותה, ממלא סדקים ושברים במבנה השערה ועוטף אותה בשכבות מגן- הכל בכדי לשמור על בריאותה גם בהמשך. חלבון המשי וחומצות האמינו הטבעיות מעניקים לשיערך לחות הזנה והגנה, כך שהחלקת המשי הינה בעצם אחת ההחלקות הטובות ביותר להשתמש בהן כאשר רוצים לשקם שיער פגום, שברירי, חסר חיים ולא נוח לסידור.

מה מכיל החלקת משי וכיצד משפיע על השיער ?

המשי הטבעי הטהור מכיל 17 מתוך 19 חומצות אמינו מהן השיער בנוי. למשי יכולת להכיל לחות עד פי 3 ממשקלו, מה שמעניק לשיער גמישות ואלסטית המשפרות פלאים את עמידות השיער. בנוסף, למשי תכונה טבעית של הענקת ברק תלת ממדי בזכות המבנה המולקולרי שלו, כמו גם יכולת הגנה מפני חום, קור, מלחים ורדיקלים חופשיים. המבנה הייחודי של פורמולת ההחלקה והשיקום לשיער בהחלקת המשי, מהונדס להעניק מקסימום תוצאות בכל אחד.

התוצאה של החלקת משי הינו שיער בעל מראה בריא, גמיש, גולש ונעים למגע במיוחד. החלקת המשי מתאימה לכל סוגי השיער (חוץ משיער שעבר טיפולים כימיים חריפים), החלקת משי הינה החלקה קבועה, עקב החדרת המשי אל תוך השיערה והשפעתה על מראה השיער מבפנים, החלקה מסוג זה יכולה להחזיק למשך שנים רבות ויש צורך רק בחידוש השורש השיערה של הלקוחה לאחר כתקופה של 5-6 חודשים בממוצע, מכיוון שהשיער הטבעי ממשיך לצמוח ויש צורך לטיפול בשורשים בלבד.

לסיכום

החלקת המשי האמריקאית של דניאל סנטר מאושרת על ידי משרד הבריאות לביצוע החלקות שיער. ההחלקה האמריקאית של צ’י, אינה מכילה חומרים מסוכנים כמו אמוניה או פורמלין. ולכן, אין צורך לחבוש מסיכה בעת ביצוע ההחלקה. החלקת המשי פותחה בארה”ב ומעצבי השיער האמריקאים משתמשים בה במשך שנים רבות בהצלחה רבה. החלקת המשי היא טיפול משקם ומטפח לשיער המניבה תוצאות חסרות תקדים, כך שהשיער הופך להיות חלק וגולש באופן טבעי