החלקת שיער בהריון

האם זה בטיחותי לעשות החלקת שיער בזמן הריון ?

החלקת שיער בקרב נשים הרות הינו נושא רגיש הדורש בירור מוקדם מבעוד מועד. חשוב לוודא כי מעצב השיער המבצע את ההחלקה מחזיק בידע מקצועי נרחב באילו חומרים מותר לו להשתמש בזמן שהוא מבצע את החלקת השיער עצמה לאישה הרה – אסור לסמוך כאן על המזל וכמובן שאף אחת לא הייתה רוצה לשחק בבריאותה ובחיי הבייבי שלה.

כיום, ישנו מגוון רחב ועשיר של החלקות שיער, אז אילו מבין סוגי ההחלקות הללו מתאימה במיוחד לנשים בהריון? חשוב לברר כי החלקת השיער היא מהסוג המאושר על ידי משרד הבריאות, זאת בכדי להבטיח כי החשיפה לחומרי ההחלקה לא תסכן את בריאות האם והעובר כמובן.

צוות המומחים של דניאל סנטר, הם מהבודדים בתחום השיער אשר לפני כל תהליך החלקת שיער, מבצעים הבחנה מקצועית להתאמת סוג החלקת שיער למצב השיער של הלקוחה ובהתאם למצב הבריאותי שלה, בוחרים עבורה את ההחלקה המתאימה ביותר לסוג ולמצב השיער שלה.

במהלך ההריון הכי מומלץ לבצע החלקה יפנית, זאת מפני שהקרם עצמו עמו משתמשים לביצוע ההחלקה אינו פולט כלל חומרים רעילים במהלך התהליך. בנוסף, הקרם שאיתו מבצעים את ההחלקה אינו נמצא במגע ישיר עם העור ואינו נספג במחזור הדם, זאת מכיוון שמורחים אותו מעל לשורש השערה. בזכות כך, ניתן לבצע את ההחלקה היפנית בכל שלבי ההריון ללא כל חשש.

לסיכום

חשוב לציין כי הצוות המקצועי של דניאל סנטר אינו מחליף את תפקיד הרופא, אנו רק נותנים את הפתרון האסתטי לשיערך, לפני בואך אל טיפול החלקת שיער, חובתך האישית להתייעץ עם הרופא לגבי הטיפול על פי ההיסטוריה הרפואית שלך וכמו כן החודש הריון בו את נמצאת. הצוות המקצועי של דניאל סנטר מקפידים על שימוש בחומרים ידידותיים לשיער בלבד (משי, קרטין) ואוסר

על שימוש בחומרים מסוכנים כמו פורמלין, פורמלדהיד ומתילן גליקול למשל. מגוון סוגי ההחלקות המתבצעות במתחם היופי של דניאל סנטר, מבוצעות בפיקוח מלא ונמצאות תחת קבוצת בקרה של כמה וכמה אנשי מקצוע מנוסים ומובילים בתחומם. חשוב לזכור כי החלקת שיער לנשים במהלך תקופת ההריון הינו נושא הדורש מומחיות ומקצועיות בתחום ברמה גבוהה.