קורס החלקות שיער

למי הקורס שלנו מתאים ?

קורס החלקות שיער מתאים לאנשים ללא רקע מקצועי קודם וללא רקע בסיסי, וכמו כן מתאים אף לבעלי מקצוע בתחום ומבקשים לרכוש מיומנות בתחום זה. תחום ההחלקות שיער התפתח עם השנים וכך גם עלה הביקוש בקרב נשים לשיער בריא חלק ושופע ואופנתי.

אנו בדניאל סנטר פיתחנו קורס להחלקות שיער, הקורס בעל סטנדרטים גבוהים מאד, אצלנו תקבלו ידע נרחב ועמוק על עולם החלקות שיער, במסגרת הקורס נלמד אתכם שיטות וטכניקות שונות ומגוונות.

נגן וידאו

מה הקורס מכיל ?

בקורס החלקות שיער תלמדו לאבחן את שיער הלקוחה אם הוא דליל, יבש, פגום, שרוף, נפוח, עבה וכו', ולהתאים את החומר ההחלקה הרלוונטי עבור שיערה ולשקם את שיער הלקוחה. הפרטים הקטנים מאוד חשובים בכדי להגיע לתוצאה מושלמת בהחלקת השיער, נסביר לכם אילו מחליקים מקצועיים מתאימים להחלקות שיער ועם מה אנחנו עובדים.

אילו חומרי החלקות שיער אנו משתמשים, כמה חומר למרוח בעת החלקת השיער, כמה זמן להמתין לאחר מריחת החומר , כיצד לחפוף ולשטוף את החומר מראשה של הלקוחה , ייבוש השיער של הלקוחה .

כל התהליך מ – א' עד ת' נעבור איתכם ולאחר סיום הקורס תוכלו להיות עצמאיים בתחום. הקורס החלקות שיער מכיל מספר רב של מפגשים מהסיבה שאנחנו רוצים שכלל תלמידינו יוכלו להתחיל לעבוד בהחלקות שיער בביטחון מלא ולא בהיסוס.

אל תתפתו למחירים זולים עם מספר מצומצם של פגישות או פגישה אחת והבטחה שתצאו מומחים, זו אמירה לא מקצועית, אי אפשר לרכוש מקצוע בפגישה אחת או שניים. החלקות שיער נעשה במומחיות רבה או כלל לא.

אנו בדניאל סנטר נשים דגש על מבנה השיער, טכניקות עבודה שונות, חידוש החלקות ועוד. כמו כן, אנו נדאג להעביר לכם את כל הידע המקצועי הדרוש על מנת שתהפכו למקצוענים בתחום. המיומנויות הרבות שתרכשו במסגרת הקורס יבואו לידי ביטוי בכך שבסוף הקורס כבר תדעו לאבחן

כל סוג של שיער(האם עבר הבהרות באחוז גבוה, או החלקות שונות למיניהם, האם השיער פגום יבש וכו’) . בסיום הקורס התלמיד/ה יקבל מאיתנו תעודת הסמכה ומחליק מקצועי מתנה מבית דניאל סנטר. אנו מזמינים אתכן להגיע להתרשמות אצלינו בדניאל סנטר, לפגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות ולבחון את הייחודיות שלנו לעומת המתחרים.

לפני - אחרי החלקת שיער

נגן וידאו

אופן לימוד הקורס

תכנית הלימודים של הקורס המקצועי של החלקות שיער כולל:
לימודים באופן פרטני ( 1 על 1 ) עם מומחה החלקות שיער של דניאל סנטר
6 שיעורי לימוד, מהשעות 10:00 – 16:00

מטרת המסלול הנ"ל שתוכשר/י בתחום ההחלקות שיער ותוכלו לעסוק בתחום ברמה המקצועית ביותר גם אם אין לכם ניסיון כלל ויש לכם תשוקה חזקה למקצוע, בדניאל סנטר נלמד אותכם באהבה גדולה עם כלל הטכניקות המתקדמות ביותר

כמו כן יש לנו עוד מסלול של 3 מפגשים,  מיועד לאנשים שכבר עוסקים בתחום ורוצים לקבל עוד חיזוק בדברים מאוד ספציפיים, בכדי לתת ללקוחות שלהם את העבודה האיכותית ביותר.

הגעת עד לכאן ?

השאיר/י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות!

תודה על פנייתך !

אנחנו בעניין של קשר לטווח ארוך, ומקווים שזה הדדי 😃 
לכן, אנו ממליצים לך להתעדכן בכל העדכונים הכי חמים מעולם התוספות וטיפולי שיער. כל מה שרק צריך לעשות, זה לתת לייק לעמוד פייסבוק שלנו: