תוספות שיער לשיער דליל

למי היחידות שיער שלנו מתאימות ?

מילוי שיער מתאים לנשים אשר סובלות מדלילות שיער. תוספת חלקית הינה עוד פתרון למילוי שיער אשר מורכבת על הראש כיחידת שיער אחת אשר ממלאת ומסתירה את האזור הדליל בראשה של הלקוחה. תוספת חלקית הינה הפתרון האולטימטיבי לנשים אשר לא מעוניינות להסתיר ולהעלים דלילות השיער בפאה שלמה, אלא רק בכיסוי הדלילות בעזרת יחידת שיער עדינה במשקל ובכמות השיער. תוספת חלקית הינה הגשמת חלום להרבה נשים אשר סובלות מדלילות באזור העליון של הראש (הפדחת). ישנם המון שיטות ופתרונות מתקדמים להעלמת הדלילות בראש והאפשרות המרכזית הינה או חלקית בקליפסים אשר אפשר להחזיר ולהוריד לפי הרצון והצורך או שיטה אחרת שהיא בעזרת הלחמות דקיקות ומזעריות של התוספת חלקית אל תוך השיער הדליל שקיים בראש אותה אישה.

נגן וידאו

תוספת חלקית קבועה על הראש (מיקרונט - ליין)

תוספת שיער חלקית מיקרונט – ליין הינה תוספת שיער חלקית הבנויה בצורת רשת צפופה ועדינה במיוחד בטכנולוגיית המיקרו במשקל מצומצם ונוחות שימוש מקסימאלית.

תוספת שיער מיקרונט – ליין עמידה בחיי יום יום ואורח חיים אקטיבי מתאימה לשימוש ממושך גם בשחייה או סאונה, במכונית עם חלון פתוח ללא צורך לבצע פעולה מיוחדת כדי לשמור על המראה הטבעי של השיער.

מיקרונט ליין – יחידת שיער בנויה על רשת חלקית מתאימה בצורה מושלמת למצב השיער שלך ופותרת גם מצבים מיוחדים של קרחת קטנה וממוקדת.

שימוש נוח ללא גילוח או דבק. נוחות שימוש מקסימלית. ותוצאות מחמיאות של שיער מלא ועשיר ומעוצב בשלמות.

תוספת חלקית מיקרונט – ליין, מולחמת על מעט השיער הטבעי שלך ונשארת קבועה למשך מספר שבועות ללא צורך בלהסיר ולחבר מדי יום.

היא אינה מכבידה ולא פוגעת בשיער הטבעי , אינה מורגשת ומעניקה מראה טבעי והרגשה נוחה.

מה שנקרא להיות עם ולהרגיש בלי

1) קל להסיר אותה מהראש לאחר תקופה

2) ללא שום נזק לשיער הדליל הקיים

3) הלחמות עדינות מאוד

הסבר על תוספת חלקית מסוג מיקרונט-ליין

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

תוספת שיער חלקית בקליפסים

תוספת שיער חלקית בקליפסים לשיער דליל מבית DC פתרונות לשיער היא הפתרון המושלם לנשים אשר סובלות מדלילות שיער בחלק העליון והקדמי של הראש (פדחת) תוספת חלקית לשיער דליל היא הדרך הקלה והנוחה ביותר למראה שיער מלא מרשים ושופע במיוחד.

בנוסף לזאת עם התוספת החלקית בקליפסים את עדין יכולה לנהל אורח חיים נורמטיבי ולהיות פעילה כאילו את בלי ( להיות עם ולהרגיש בלי) ניתן לעשות פעילות ספורטיבית – לטייל בים גם אם יש גשם או רוח חזקה אין זו בעיה בכלל, פשוט אין לך מגבלה בכלל.

התוספת שלנו נוחה לשימוש כי איכות השיער היא גבוהה מאוד, שיער זה ניתן לצבוע אותו, לחפוף ולעצב לפי רצונך. תוספת חלקית בקליפסים הינו הפתרון האולטימטיבי לנשים אשר לא מעוניינות להדביק או להלחים את התוספת לשיער האישי שלנו. אינן מכבידות או פוגעות בשיער האישי שלך, אינן מורגשות ומעניקות מראה טבעי והרגשה מאוד נוחה.

1) קל לחבר אותה לראש ללא התערבות של המעצב

2) אינם עושות נזק לשיער האישי שלך

3) מגיעות בכל הצבעים והטקסטורות

4) בכל הגדלים והאורכים

5) יש לנו חלקיות עדינות וקלילות

6) ויש חלקיות מלאות יותר וגדולות.

7) תעודת אחריות על המוצר.

8) כל הגוונים והצבעים.

הסבר על תוספת חלקית מסוג קליפסים

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

תוספות חלקיות לפני-אחרי

הגעת עד לכאן ?

השאירי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות!