קורס הדמיית שיער

קורס הדמיית שיער

רוצים להגדיל את כמות ההכנסות של העסק שלכם? הירשמו עוד היום לקורס הדמיית זקיקי שיער!

עולם היופי והטיפוח התקדם מאוד בזכות ההתפתחות של טכנולוגיות שעוזרות לנו לשפר אלמנטים מסויימים בחיצוניות שלנו וזה משפר איכות חיינו ואת ביטחוננו האישי. אנו בדניאל סנטר פיתחנו קורס להארכות שיער, הקורס בעל סטנדרטים גבוהים מאד, אצלנו תקבלו ידע נרחב ועמוק על עולם הארכות השיער. במסגרת הקורס נלמד אתכם שיטות וטכניקות שונות ומגוונות. בין הנושאים הנלמדים בקורס

אנו ב”דניאל סנטר” המרכז הישראלי להחלקות משי, הארכת שיער ואיפור קבוע פיתחנו עבורכם קורס מקצועי ומתקדם ללימוד “הדמיית זקיקי שיער”.

על הקורס:

במהלך קורס “הדמיית שיער” אנו נלמד אתכם את הטכניקה של החדרת פיגמנט זקיקי שיער אל תוך הקרקפת המשתלבות במראה טבעי עם השיער הקיים (במידה וישנו).

תכנית עבודה בקורס

טכניקה זאת דורשת מיומנות ואמינות, לכן במהלך הקורס אנו נלמד אתכם איך להתאים את הגוונים של הפיגמנטים, כך שהתוצאה הסופית תהיה דומה למקור (מראה טבעי). כמו כן, נלמד אתכם להכיר את המכשור וכיצד להשתמש בו על הצד הטוב ביותר, בהתאם לטכנולוגיות הקיימות בדניאל סנטר. נלמד להכיר מקרים שונים של קרחות ולהתאים לכל אדם את ההדמייה הנכונה בשבילו בהתאם לצורת הקרקפת. למשל קרקפת רחבה, צרה, בהירה או כהה. נתייחס לכיסוי צלקות באיזור הקרקפת כתוצאה מניתוח, תאונה, השתלה או מחלה. בנוסף תקבלו ידע רחב על הפיגמנטים (צבעים) וישנם סוגים שונים. על המחטים והתאמה של כל מחט לאיזור מסויים בעת ביצוע ההדמייה.
במהלך הקורס תוכלו לצפות בחומרי עזר שונים, סרטונים, דיונים וקליפים מקצועיים בתחום. הקורס בדניאל סנטר הינו אישי ולא מועבר בקבוצות, כך תזכו לקבל יחס אישי וליווי מקצועי אחד על אחד. הקורס מתאים מאוד לבעלי מקצוע (ספרים, קוסמטיקאיות, מאפרות וכדומה), אשר מעוניינים להעשיר את עצמם ולהגדיל את כמות ההכנסה שלכם.

חשוב לציין: השימוש בטכניקה זו מאושר על ידי הרבנות. 

מאושר על ידי הרבנות