איפור קבוע אייליינר

איפור קבוע אייליינר » עוד במצרים העתיקה, השתמשו בני האדם באייליינר – בין אם כסמל לכבוד ואצולה או כהגנה מפני חדירת גרגרי חול לעיניים. המאה העשרים סימנה תפנית במעמדו של האייליינר בחיינו המטופחים, וכיום הוא נחשב לאחד משיטות האיפור המוגדרות בגדר חובה.

אייליינר הוא מוצר קוסמטיקה שמיועד לתיחום העיניים (Eye Liner בתרגום חופשי, תוחם עין). אייליינר מאפשר יצירת אשליות אופטיות אסתטיות, ליצור מראה של עין גדולה, קטנה, עגולה, מלוכסנת וכו’. בנוסף, אייליינר יכול לשמש גם כבסיס לצללית. האייליינר הוא הקו מעל הריסים העליונים או התחתונים או שניהם יחד. תפקידו להרים ולפתוח את העין, הוא יכול להיות דק ועדין או עבה ומודגש – הכל תלוי בבחירתך. האיילינר מגיע בגוונים שונים: ירוק, כחול, סגול, אך הפופולרי ביותר הוא האיילינר השחור.

איפור קבוע איילינר ב-Daniel Center מתבצע במכשיר המתקדם ביותר בעולם בעל מחט אינטגראלית אשר מבוסס על טכנולוגיה המפחיתה את רמת הכאב ומונעת פיזור צבע למקומות לא רצויים סביב העין. הצבעים בהם אנו משתמשים מיוצרים ממינראלים טבעיים ועמידים ביותר.

קו האיילינר באיפור קבוע ב-Daniel Center מתבצע בזהירות רבה, בתנאים סטריליים ביותר ותוך פיקוח מקצועי של צוות מיומן המתמחה באיפור קבוע. – קו האיילינר באיפור קבוע הינה עבודה המתבצעת באזור רגיש (סביב העין) לכן חשוב לבחור בידיים המיומנות ביותר בתחום זה. אנו מבטיחים רמה מקצועית ללא פשרות.

צוות Daniel Center ממתין לך, אז תודיעי לנו מתי את מגיעה.

לפני ואחרי

קבלי שיער ארוך, מלא יותר רק 5 דקות

צפו במהפכים שלנו