איפור קבוע גבות

איפור קבוע בגבות משנה את מסגרת הפנים ונותן למראה הפנים מראה צעיר יותר, טבעי יותר ומדויק. לגבות חלק מכריע בעיצוב המראה הכללי של הפנים. הן מוסיפות הבעה, אופי ויופי. הגבות יכולות להיות סימן של יופי להתפאר בו או טעות מעציבה, הכול תלוי בצורתן והתאמתן לתווי הפנים. גבה קצרה יכולה ליצור לך מצח רחב יותר, או כאשר הפינות של הגבות נוטות כלפי מטה את נראית מבוגרת מכפי גילך ובעלת מראה עצוב יותר. הגבה, אורכה וצורת הקשת שלה משפיעות על כל תווי פנייך.

אנו ב-Daniel Center בעלי ניסיון רב בעבודה עם מגוון לקוחות רחב רכשנו את הידע איך לעצב את הגבות שלך שיתאימו בצורה מדויקת לתווי פנייך, עיצוב וחידוש צורת הגבה, בניית גבה חדשה לגמרי וכד’. נוסף לכך אנו מבצעים מילוי גבות חסרות שיער לנשים אשר עברו טיפולי כימותרפיה, הקרנות או טיפולים רפואיים חריפים אחרים.

חווית האיפור הקבוע לגבות ב-Daniel Center מתבצעת במכשיר המתקדם ביותר בעולם בעל מחט אינטגראלית אשר מבוסס על טכנולוגיה המפחיתה את רמת הכאב, מונעת פיזור צבע למקומות לא רצויים והצבעים בהם אנו משתמשים מיוצרים מצבעים מינראלים טבעיים עמידים ביותר.

איפור קבוע בגבות – למי זה מתאים? איפור קבוע בגבות מתאים לנשים בכל גיל. כל מי שמעוניינת לתקן גבות לא ישרות, דלילות או מצולקות. כמו-כן, איפור קבוע בגבות עשוי להתאים לנשים שרוצות להיראות מטופחות כל הזמן, ואינן יכולות להקדיש זמן רב מדי לאיפור. ניתן להשתמש בשיטה זו גם לצרכי הדגשת הגבות ושחזורן.

תהליך האיפור הקבוע לגבות ב-Daniel Center נעשה בהתאמה אישית. התהליך הוא קל, מהיר ובמינימום כאב. בתוך כחצי שעה את יוצאת מאופרת עם תווי פנים מודגשים וגבות מעוצבות ומושלמות, שיקלו עלייך מבחינת הצורך להתעכב בבוקר ולעבור על הגבות בעיפרון או לצבוע את הגבות אחת לתקופה.

במקרים של גבות דלילות, קרחות, או כשאין שערות כלל, ניתן לבצע איפור קבוע בשיטה הטבעית, שיערה שיערה. בשיטה זו הגבות נראות טבעיות לחלוטין, והן משתלבות באופן מושלם במראה הטבעי של הפנים. שיטה זו עונה לצורכיהן של נשים רבות שאינן מעוניינות במראה מלאכותי מדי ומודגש, כמו בשיטת הבלוק. שיטה זו מתאימה גם לגברים אשר סובלים מגבה דלילה או התקרחות בגבה.

צוות Daniel Center ממתין לך, אז תודיעי לנו מתי את מגיעה.

לפני ואחרי

קבלי שיער ארוך, מלא יותר רק 5 דקות

צפו במהפכים שלנו