לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

איפור קבוע

איפור קבוע ~ יש האומרים כי הצורך להתאפר הוא אחד העונשים שנחתו על הנשים. הדבר נכון במיוחד כאשר צריך להתאפר מוקדם בבוקר ועוד להספיק להכין את הילדים לגן ולבית הספר. הפתרון המודרני שמספק Daniel Center – המרכז להארכות שיער, תוספות שיער ואיפור קבוע, לאורח החיים העמוס והלחוץ המאפיין את שגרת חיינו הוא האיפור הקבוע.

היתרון באיפור הקבוע הינו חיסכון בזמן ומראה אסתטי ומטופח בכל עת. מה יותר מוצלח משפתון שלא נמרח בעקבות נשיקות ואיזו אישה מצליחה לשרוד את כל יום העבודה ללא תיקונים באיפור.

אנו ב-Daniel Center משתמשים במיכשור מתקדם בעל מחט אינטגראלית אשר מבוסס על טכנולוגיה שמפחיתה את רמת הכאב ומונעת פיזור צבע למקומות לא רצויים. הצבעים בהם אנו משתמשים מיוצרים מחומרים מינראליים איכותיים ועמידים ביותר. באמצעות מכשיר זה ניתן לבצע את כל סוגי האיפור הקבוע, עם זאת, הטיפולים הנפוצים ביותר הם עדיין הליפסטיק והאייליינר הקבועים.

באמצעות איפור קבוע ניתן גם לתקן גבות לאלו שהגבות שלהן אינן סימטריות או סובלות מדלילות שיער וקרחות בגבות. בפעולה אחת פשוטה מתקנים את הליקוי. טרנד נוסף שקיים הוא הוספת נקודות חן בפנים, מדונה סטייל.

ב-Daniel Center אנו מקפידים על סטריליות מקסימאלית לאורך כל הטיפול. הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים בעבודה עם מגוון רחב של לקוחות מאפשר לנו להתאים בצורה מושלמת ומדוייקת את האיפור הקבוע והצבע הנכון לתווי פניך. (בין אם זה לגבות או איילינר בעיניים). אז תודיעו לנו מתי אתם מגיעים לביקור Daniel Center- המרכז להארכות שיער, תוספות שיער ואיפור קבוע.

לפני ואחרי

קבלי שיער ארוך, מלא יותר רק 5 דקות

צפו במהפכים שלנו