הארכת שיער

הארכת שיער – ישנה אמרה שכזאת, ישנה נושנה והיא: “כדי להיות יפה עלייך להשקיע”. ובכן, הדבר נכון גם כאשר מדובר בשיער שלך.

נשים אשר סובלות משיער דליל באופן חריג ממספר סיבות, לצד נשים המעוניינות בשיער מלא ושופע, מגיעות אלינו ומבקשות לבצע הארכת שיער. אנחנו המומחים להארכת שיער מאבחנים את סוג השיער ומבנה השיער, נתאים את תוספות השיער ונלווה אותך לאורך כל התהליך.

אך רגע לפני התהליך חשוב לנו לציין שאת לא לבד. הסלבס הכי בולטות בעולם כמו בנות קרדשיאן ועוד מתהדרות בתוספות שיער ועוברות טיפולי הארכת שיער בשיטות שונות. מלבד זאת, היום יותר מאי פעם סובלות נשים מדלילות שיער מכל מיני סיבות והארכת השיער מעניקה להן את הפיתרון האולטימטיבי.

רגע לפני שמבצעים הארכת שיער:
הדבר החשוב ביותר לזכור כאשר מבצעים הארכת שיער הוא לשמור על הקרקפת ועל השיער הטבעי. לכן, ב”דניאל סנטר” אנו לא מתפשרים על איכות החומרים, שיטת ההלחמה וכמובן איכותן של תוספות השיער.
רגע לפני שאת מבצעת באופן סופי ומוחלט את הארכה, אנו נבחן את השיער הטבעי שלך ואת הקרקפת, נבחן גם את רגישות העור וכך נתאים את השיטה באופן מדויק.

עוד פרמטר חשוב לפני שאת מבצעת הארכת שיער הוא איכותן של תוספות השיער ושיטת החיבור. אנחנו בדניאל סנטר משתמשים בשיטות ובחומרים שאינם טבעיים שאינם מזיקים לקרקפת ולשיער הטבעי שלך.
כל שעלייך לעשות הוא להגיע אלינו להתאים את שיטת החיבור ואת התוספות לשיערך.
ל”דניאל סנטר” ניסיון של שנים רבות בתחום הארכת השיער. הצוות המוכשר של דניאל סנטר ובראשו סמי דניאל משתלמים בכל עת ולומדים בכל הזדמנות על שיטות החיבור החדשות להארכת שיער.
תוספות השיער של דניאל סנטר הן תוספות 100% טבעיות שאותן אנו מייבאים ממקומות שונים בעולם.
חייגי אלינו עוד יום ותזכי למידע המלא בהארכת שיער, ליווי אישי ויחס חם. מחכים לך!

לפני ואחרי

קבלי שיער ארוך, מלא יותר רק 5 דקות

צפו במהפכים שלנו