לפרטים

2862✱

לפרטים

2862✱

Making you look

Awesome Manly

 

הדמיית שיער לגברים

יותר ויותר נשים וגברים סובלים כיום מבעיית התקרחות או דלילות שיער. אנו ב-Daniel Center פיתחנו שיטה טיפול ייחודית שאינה גורמת לצלקות או לכאב מתמשך. ומאפשרת צביעה של הקרקפת באיפור קבוע, גם לאחר השתלה, כשהשיער עדיין לא צפוף מספיק.

שיטה ייחודית זו מכהה את אזור ההתקרחות ויוצרת אחידות בין צבע השיער והקרקפת ברמה מיקרוסקופית כזו, שנוצרת תחושה כי לא קיים הבדל בין צבע השיער האמיתי לבין הצבע המופיע על גבי הקרקפת. כאשר החדרת הצבע יוצרת למעשה, מראה של ראש אחיד ללא סימנים של קרחות. התהליך מתבצע באמצעות מכשיר מתקדם וחדשני המבוסס על טכנולוגיה אשר מפחיתה את רמת הכאב. הצבעים בהם אנו משתמשים ב-Daniel Center מיוצרים מחומרים מינראליים עמידים ביותר. והכל נעשה בתנאים סטריליים ביותר.

על מנת לבצע הדמיית שיער בקרקפת אתם זקוקים למומחים לצדכם- מפני שלטיפול מהסוג הזה נדרשת מיומנות גבוהה מאוד של הצוות המקצועי. זאת מכיוון שלרוב אין גוון אשר מתאים באופן מדויק לצבע השיער, לכן יש צורך בערבוב של כמה גוונים עד לקבלת הגוון הנכון והמתאים ביותר. המכשיר עצמו ומגוון הגוונים בהם אנו משתמשים הם פרי פיתוח ישראלי המוגן בפטנט עולמי ומהווה טכנולוגיה חדשנית, נחשקת ומובילה באירופה בתחום החדרת הפיגמנט לקרקפת.

.

 

לקביעת פגישה

צפו במהפכים שלנו

לפני ואחרי