פאות אופנתיות

פאות הן דרך מצוינת לשדרג את מראה השיער שלך למראה שיער עכשווי, ומאפשרות לך לחבוש עיצוב שיער אופנתי ולהיראות כמו כוכבת הוליוודית ברגע.
פאות מלאות, פאות חלקיות וטרנדים חדשים של פאות הבנויות על רשת המדמה את עור הקרקפת מצליחות להעניק בקלות ובזריזות, מראה שיער טבעי ומושלם שהוא אופנתי מרשים ומחמיא.
ניתן להוסיף פוני בלי להתחייב לגדל את השיער, להוסיף קוקו ארוך וכייפי, להוסיף פאה חלקית באזור הקרקפת וליהנות ממראה שיער מלא ועשיר במקום שיער דליל, נפול ושטוח. האפשרויות הן אין סופיות ונשים רבות ברחבי העולם כבר אימצו את טרנד הפאות והפכו אותן לחלק מאביזרי האופנה שלהן.

 

למי הפאות האופנתיות שלנו מתאימות?

לכל מי שסובלת מהתקרחות כתוצאה מטיפוליי כימותרפיה

לכל מי שנמצאת בתהליך שיקומי ממחלות הפוגעות בשיער כמו: סבוריאה, אנמיה,גזזת וכדומה

לנשים חרדיות העושות שימוש באופן קבוע בפאות על מנת לעמוד בחוקי ההלכה, אך יחד עם זאת עדיין רוצות לחוש נשיות ואופנתיות וליהנות ממראה שיער מלא ומרשים.

לכל מי שרוצה לשדרג ולשנות את מראה השיער שלה על בסיס קבוע.

בדניאל סנטר תמצאו מבחר פאות איכותיות להעשרת מראה השיער שלכן. הפאות שלנו מגיעות בשלל אורכים, בצבעי שיער וגוונים, במבחר עיצובי שיער אופנתיים ומחמיאים. איכות השיער ממנו עשויות הפאות היא ברמה בינלאומית מובילה. איכות הבניה של הפאות היא מהטובות בעולם ועיצוב השיער אופנתי, עדכני ועכשווי. אנחנו מזמינים אותך להגיע להתרשם, למדוד ולבחור לעצמך פאה שתשלים את מגוון המראות האופנתיים, בהתאמה לטעמך ולסגנון האישי שלך.

בדניאל סנטר תמצאו מבחר פאות איכותיות להעשרת מראה השיער

שלכן. הפאות שלנו מגיעות בשלל אורכים, בצבעי שיער וגוונים,

במבחר עיצובי שיער אופנתיים ומחמיאים. איכות השיער ממנו עשויות

הפאות היא ברמה בינלאומית מובילה. איכות הבניה של הפאות היא

מהטובות בעולם ועיצוב השיער אופנתי, עדכני ועכשווי.

 

לקביעת פגישה

אנחנו מזמינים אותך להגיע להתרשם, למדוד ולבחור לעצמך פאה שתעניק לך בקלות מראה ייחודי ואופנתי, בהתאמה לטעמך ולסגנונך האישי.

 

צוות דניאל סנטר