תוספות שיער המלצות

תוספות שיער המלצות – מי כמוך יודעת עד כמה את קפדנית בנוגע לשיער שלך. בייחוד כאשר מדובר בתוספות שיער, דרשות המלצות מכמה שיותר לקוחות.

זאת הסיבה שבדיוק כמוך, אנחנו דוגלים בכך שלמעצב שיער מומחה יהיו המלצות מלקוחות אשר ביצעו בעבר חיבור תוספות שיער.
לכן, הגעת למקום הנכון. “דניאל סנטר” עובדים כבר שנים רבות אם מיטב ומומחים בתוספות שיער וכן,
לקוחות רבות עוזבות את הסלון כשהגשימו חלום וחיוך על פניהן.

אז הנה מספר המלצות:

סמי אני מודה לך על השירות שקיבלתי במספרה וגם לצוות העבודה המדהים שיש לך ועל העבודה שעשית לי. אני מקווה שתהיה לך הצלחה עוד יותר גדולה ממה שיש לך ושתמשיך לרצות את כל הלקוחות שלך, תודה” (לקוחה מרוצה).

כשהגעתי לסלון “דניאל סנטר” היה לי שיער דליל ביותר שלא הפסיק לנשור וכמעט והתייאשתי. סמי והצוות טיפלו בי במסירות רבה, חיברו לי תוספות שיער שהתאימו בדיוק לאורך שרציתי , לצבע שרציתי. סמי אני יודעת בוודאות שאחזור בעוד כמה חודשים שוב לחידוש. תודה ענקית“.

“בהתחלה כשהתייעצתי עם הבן זוג שלי בנוגע לתוספות הוא לא ממש היה בעד. הוא פחד שזה יהיה מלאכותי מידי. אז התייעצתי עם חברה שיש לה תוספות וביקשתי המלצות על התוספות שיער. היא המליצה לי על דניאל סנטר וכמובן על סמי והצוות. אני כל כך מודה להם. אין לי מילים. השיער שלי נראה הכי יפה בתקופה האחרונה.
“סמי והצוות. אני כל כך מודה לכם. אתם לא יודעים עד כמה. נתתם לי את המתנה הטובה ביותר ליום ההולדת שיכולתי לבקש. בזכותכם חגגתי עד אור הבוקר עם החברות והחבר. השיער שלי פשוט היה מושלם.. אתם תותחים! כמובן שתראו אותי עוד חצי שנה עוד הפעם כמו שקבענו
“.

גם את מוזמנת להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים שלנו. התקשרי, קיבעי פגישה והגיעי. מחכים לך.

לפני ואחרי

קבלי שיער ארוך, מלא יותר רק 5 דקות

צפו במהפכים שלנו