תוספות שיער - כי מגיע לך שיער מלא ויפה יותר
תוספות שיער – כי מגיע לך שיער מלא ויפה יותר

תוספות שיער מדבקות

תוספות שיער בשיטת המדבקות תופסת תאוצה בעקבות התוצאות המספקות של תהליך שהינו פשוט לביצוע ללא סיבוכים ונעשה במהרה, הדבקה של מס' יחידות במדבקה בחלק האחורי והקדמי של הראש לקבלת מראה מותאם אישית ואחיד. ישנן נשים הנוטות להתבלבל בין שימוש בדבק לחיבור התוספות לבין חיבור התוספות במדבקות, לצערינו בישראל עדיין מציגים את ה - "דבק" כחלק מציוד מקצועי להלחמת התוספות שיער, הדבקת תוספות שיער בשימוש בדבק יכול לגרום רק נזק ותוצאות בלתי הפיכות, כלל הדבקים שמציגים אותם בשמות אחרים: "דבק קר", "דבק חם", "דבק הלחמת תוספות" הינם על אותו בסיס ומכילים את אותם כימיקלים המסוכנים לראשינו ולגופינו בפרט, שימוש בדבק עלול להוביל לנזקים בלתי הפיכים, השיער שלך הינו הכתר שלך לכן אל תתני לאף אחד לבדוק ניסויים על שיערך, בבואך אל בית העסק מומלץ לשאול "באיזה שיטה אתם עובדים ?", זוהי אינה בושה, אלא חובתכן האישית והמקצועית כלפי שיערכן ובריאותכן.

יתרה מכך, הדבקה בדבק בעת הצורך להוריד את היחידות שחוברו לשיערך הטבעי, פירוק החיבורים יהיה כרוך בכאבים עזים ובלתי נסבלים, נשירת שיער אגרסיבית, במילים אחרות במקום שתוספות שיער יהיו לכן חוויה אחת מושלמת זה עלול להסתיים בסיוט אחד גדול. לכן, כשאתן שומעות את המילה חיבור תוספות ב "דבק" – להתרחק !! וזה אנחנו אומרים עם יד על הלב לאחר שנות רבות של ניסיון ובטיפול בנפגעות משיטה זו של הדבקת תוספות שיער בדבק.

אז למה עדיין משתמשים בדבקים ? התשובה פשוטה – "זול".

יש נשים שמעדיפות את הזול רק לא מבינות שמלבד פגיעה עכשווית בשיערה הטבעי, גם ישנה פגיעה עתידית בשיערה ולפעמים גם נזק שהינו בלתי הפיך.
בסופו של יום, הזול עולה ביוקר, וזה לא רק בתחום השיער אלא בכל תחום בעולם.
ובכן מדוע אנשים נוטים להתבלבל בין שימוש בדבק לבין תוספות שיער מדבקות ? , מטבע הדברים שניהם מאותו שורש של המילה דבק, אך ההבדל מהותי ביניהם.
ראשית, תוספות שיער במדבקות שיטה בה לוקחים מס' חתיכות (יחידות) של תוספות שיער, כל יחידת שיער מתפרסת בשורה על שיערה הטבעי של הלקוחה לפי חלוקה נכונה של הראש.
היחידות שיער הללו הינן דקות ונדבקות בעזרת דבק דו צדדי ידידותי לשיער משום שדבק זה מותאם לשיער , זה דבק עם שכבה סינטטית עדינה ודקה מאוד, התהליך עצמו נוח ומהיר, עם זאת מועד חידוש התוספות שיער במדבקות לא יאוחר מחודשיים.
דבק המדבקה של התוספות שיער נחלש, וכמו כן מתרחק מהקרקפת עקב צמיחת שיערה הטבעי של הלקוחה, לכן מועד החידוש יהיה בטווח יותר קצר בהשוואה לתוספות שיער בקרטין שבשיטה הזו התוספות יכולות להחזיק בסביבות החמישה חודשים.
תוספות שיער במדבקות תהליך החידוש הינו קל ולא מורגש, פירוק היחידות ללא כאבים וללא איבוד שיער של התוספות. לאחר מכן, מנקים את השיער ומסדרים עם חיבורים חדשים ומדביקים בחזרה לראשה של הלקוחה.

לסיכום

תוספות שיער בדבק ותוספות שיער במדבקות מילים דומות, אך ההבדל הינו משמעותי כן בתוצאות וכן בהשלכות, נדרש תמיד לבדוק עם אילו חומרים בית העסק עובד, כי רק אתן יודעות מה טוב לשיער שלכן. דניאל סנטר לשירותכן כדי לעזור לנשים ללא ניסיון בתוספות להשכיל ולהבין מה טוב עבורן וכיצד למנוע חוויות לא נעימות ושיוכלו להתחיל בדרך חדשה עם שיער מלא, ארוך ושופע עם שביעות רצון מלאה מהתוספות שיער. דניאל סנטר מרכז לתוספות שיער וטיפולי שיער בטכנולוגיות מתקדמות מקשיבים תמיד לצרכי לקוחותיהם ונותנים שירות מקצועי מעל כ 10 שנים עם התמחות בלעדית בתחום התוספות שיער.

אנו נשמח שתצטרפי אלינו ותהיי מלקחותינו המאושרות, האושר שלנו שאתן תהיו מאושרות ועם ביטחון גבוהה כי מגיע לכן את הטוב ביותר.




לפני ואחרי

קבלי שיער ארוך, מלא יותר רק 5 דקות

צפו במהפכים שלנו

תוספות שיער - לפני ואחרי

מילוי שיער