תוספות שיער - כי מגיע לך שיער מלא ויפה יותר
תוספות שיער – כי מגיע לך שיער מלא ויפה יותר

תוספות שיער

תוספות שיער הן לא רק מנת חלקן של חובבות תסרוקות הערב המושקעות למיניהן, או של אלה המחפשות להעשיר את המראה שיער שלהן באופן חד פעמי בלבד. תוספות שיער יכולות לעזור לנו להשיג בזריזות ובקלות מראה זוהר ומרשים לכל אישה, ומצליחות להגשים בזמן קצר חלומות שהיו לך במשך שנים.

אז למי תוספות השיער שלנו מתאימות? 

תוספות שיער לקבלת מראה ארוך ומלא

למי שכבר מאסה בתספורת הקצרה שלה וחשקה נפשה להוסיף כמה סנטימטרים טובים לאורך השיער שלה.

הוספת פסים לשיער מבלי לגרום נזק לשיערך הטבעי

למי שרוצה להוסיף פסים, מבלי לחמצן כל פעם מחדש קבוצות שיער ולהזיק לשיער הטבעי שלה.

הוספת נפח בעזרת תוספות שיער

לנשים הסובלות משיער דליל או פגום, ולנשים הסובלות מהתקרחות, שהיו רוצות להוסיף נפח לשיערן בקלות וביעלות.

בעבר, מי שנהגו להתהדר בתוספות שיער ארוכות ומרשימות היו בעיקר כוכבות ודוגמניות. אך כיום, ניתן לומר כי תוספות השיער הפכו לנחלת הכלל וכעת כל אחת יכולה ליהנות ממראה שיער בריא, מלא וגולש באמצעות שלל תוספות שיער במגוון אורכים וגוונים שונים.

בבואך לבחור את תוספות השיער האידאליות עבורך, חשוב לזכור לבחור בתוספות שיער העשויות משיער טבעי, איכותי ובריא, כזה שלא עבר עיבוד תעשייתי בחומרים מזיקים שונים. כמו כן, חשוב לדעת כי ביצוע החיבור של התוספות לשיער עצמו דורש יד מקצועית ומומחיות גבוהה, על מנת שאותו חיבור  לא ייפגע חלילה בטיב שיערך הטבעי. בדיוק לשם כך את זקוקה למומחים לצידך!

עם תוספות השיער של Daniel Center את יכולה להיות רגועה, מדובר ב-100% שיער טבעי ואיכותי, עם צוות מיומן של אנשי מקצוע מובילים היישר מן השורה הראשונה! תוספות השיער של דניאל סנטר פותרות בקלות את בעיית דלילות השיער וההתקרחות אחת ולתמיד ומעניקות לשיער שלך מראה בריא וטבעי. נסי אותנו ותראי איך תוך ביקור אחד, תוכלי גם את ליהנות ממראה שיער ארוך, מלא וגולש כפי שתמיד חלמת.

האם תוספות שיער גורמות לקשרים?

קשרים בתוספות שיער הן כתוצאה מכמה סיבות ואלו העיקריות שבהן:
1. הזנחת טיפול בתוספות שיער - כלומר, הרבה נשים נוטות לחשוב שמרגע שהן עשו תוספות שיער, הן כבר לא צריכות לטפל בשיער. חשיבה זו אינה נכונה, מהסיבה שאלו תוספות שיער 100% טבעי, כמו שאת מסדרת ודואגת לשיערך הטבעי כך עלייך לדאוג גם לתוספות השיער שלך: להקפיד לסרק ביום יום, כשמבצעים פן לשמור על חום מבוקר – אי שמירה על חום מבוקר יכולה לגרום לחימום יתר של החיבורים עובדה שמאיצה נשירת התוספות שיער.

2. שינה עם שיער רטוב – איכות המים בארצנו אינה ברף העליון. המים מכילים כימיקלים ואבנית. יש לבצע ייבוש מלא ויסודי של השיער כדי למנוע שקיעת חומרים אלה בחומרי התוספת, לכן מומלץ לייבש את התוספות שיער עד הסוף שאותם כימיקלים יתאדו.

3. שימוש בחומרים אסורים במספרות – גם כקיום יש עדיין מספרות וספרים שמשתמשים בדבקים שלא נועדו לשימוש על שיערנו להדבקת התוספות שיער,
בבוא העת לבצע חידוש לתוספות, תהליך ההורדה יהיה כרוך בכאב ובנשירה ועל כן מומלץ להשתמש אך ורק במוצרים מאושרים ויעודיים לתוספות שיער.

אז איך אפשר לדעת איפה לעשות תוספות שיער?

רבים שואלים מתי באמת ניתן להבדיל בין מספרה המספקת שירות מצויין של תוספות שיער? ובכן , קודם כל החומר שמומלץ לעבוד איתו בהלחמת התוספות הוא קרטין פולימרי שמקורו מאיטליה חומר ידידותי לעור הקרקפת ולשיערנו שעשוי משומן וחלבון.
המחיר – אל תתפתו למחירים זולים, מחיר זול לרוב יהיה כרוך בעבודה עם חומרים זולים וכו'.
סוג תוספות השיער – הזול עולה ביוקר בסוף. המודעות לשיער איכותי דחקה את השיער הסיני, ואת ואת מקומו תפס השיער האירופאי הנחשב ליותר איכותי.

לסיכום

שירות תוספות שיער הפך לנגיש בכל רחבי הארץ, יש לברר ולבחור בקפידה את העסק בו תרצו לקבל שירות. שנות הותק, סוגי חומרי העבודה, עם סוג השיער,  שיקול הזמן מכריע – בעסק המתמחה בתוספות יש צוות נרחב שמקצר את משך השהות אך לא פוגע בתוצאה הסופית.

דניאל סנטר ממשיכה לשרת את אלפי לקוחותיה על הצד הטוב ביותר עם מעל 10 שנות ניסיון ועם צוות של 20 עובדים מנוסים, עובדים אך ורק עם שיער 100% טבעי וידאגו להוציא אותך עם תחושת ביטחון, וכמובן אחריות לכל לקוחה על התוספות שיער עם הסבר לתחזוקה ושימור.
לפני ואחרי

קבלי שיער ארוך, מלא יותר רק 5 דקות

צפו במהפכים שלנו

תוספות שיער - לפני ואחרי

מילוי שיער