החלקה אמריקאית

החלקה אמריקאית

החלקת המשי האמריקאית של Daniel Center מאושרת על ידי משרד הבריאות לביצוע החלקות שיער. ההחלקה האמריקאית של CHI אינה מכילה חומרים מסוכנים כמו אמוניה או פורמלין. ולכן, אין צורך לחבוש מסיכה בעת ביצוע ההחלקה.

תהליך ביצוע החלקת השיער בשיטת המשי מבוססת על משי טהור המוחדר אל סיבי השערה באמצעות טכנולוגיית יונים מתקדמת אשר פותחה בשילוב עם נאס”א – סוכנות החלל האמריקאית. החלקת המשי פותחה בארה”ב ומעצבי השיער האמריקאים משתמשים בה במשך שנים רבות בהצלחה רבה. החלקת המשי היא טיפול משקם ומטפח לשיער המניבה תוצאות חסרות תקדים, כך שהשיער הופך להיות חלק וגולש באופן טבעי.

כוחו של המשי – חומרי ההזנה, ההחלקה והשיקום הכלולים במערכת החלקת המשי האמריקאית של Daniel Center מכילים כמות גבוהה מאוד של משי טהור בצורה של מולקולות קטנות במיוחד. זאת על מנת לאפשר חדירה קלה של החומרים אל תוך סיבי השערה. מולקולות המשי חודרות אל תוך קורטקס השערה ומעניקים לו חוזק, עמידות וגמישות. המולקולות ממלאות סדקים ושברים במבנה השערה כך שגם הקצוות המפוצלים ביותר מתאחים.

 

החלקה אמריקאית

 

המשי הטבעי הטהור מכיל 17 מתוך 19 חומצות אמינו מהן השיער בנוי. למשי יכולת להכיל לחות עד פי 3 ממשקלו, מה שמעניק לשיער גמישות ואלסטית המשפרות פלאים את עמידות השיער. בנוסף, למשי תכונה טבעית של הענקת ברק תלת ממדי בזכות המבנה המולקולרי שלו, כמו גם יכולת הגנה מפני חום, קור, מלחים ורדיקלים חופשיים.
המבנה הייחודי של פורמולת ההחלקה והשיקום לשיער בהחלקת המשי, מהונדס להעניק מקסימום תוצאות בכל אחד.

 


ב-Daniel Center פיתחנו שיטה ייחודית לביצוע החלקת משי אמריקאית. הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון עשיר המתמחה בהתאמת החלקה באופן פרטני- אתן מזומנות להגיע ולהתנסות.

החלקה אמריקאית