החלקה משקמת

רקע

החלקה משקמת מועשרת בקראטין המשקם שיער פגום, החלקה זו מעניקה לשיער מראה טבעי בתוספת ברק וחיות. החלקה משקמת מתאימה לכל מי ששיערה נפגם משעות רבות תחת השמש הישראלית, בעלות שיער דק המעוניינות לחזק את שערן (מכיל קולגן המחזק את השיער), נשים הצובעות את שיערן ובעלות שיער מתולתל וגלי המעוניינות בשיער חלק וישר. למעשה החלקה משקמת מתאימה כמעט לכולן.

בשונה מטיפולי החלקה אחרים בהם החומר הפעיל נכנס לסיב השערה ומשנה את המבנה המולקולרי של השיער, החלקה משקמת למעשה עוטפת את השערה בלחות ויטמינים ומינרלים.
בכדי לשמור על תוצאות טובות לאורך זמן אנו ממליצים להימנע מחפיפות מרובות, חפיפה עם שמפו נטול מלחים והימנעות מכניסה לים (המלחים מפרקים את שכבת הקראטין ולמעשה פוגעים בהחלקה).

החלקה משקמת - השיקול העיקרי

"החסרון הגדול" שההחלקה חייבת להתבצע ע"י מומחה להחלקות שיער, שיודע לאבחן את שיערך ולהתאים את החומר המתאים, ויתרה מזאת לדייק בכל שלבי הטיפול. מחיר ההחלקה לרוב הנושא שיעניין את הלקוחה יותר מכל למרות שזו הטעות הכי גדולה, אסור לאישה להמעיט מערך הכתר

שלה ( השיער ) ויש להתייחס אליו בצורה מקצועית, אחרת חוסר דיוק הכי קטן בשלב ההחלקה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך או לחלופין להוצאות מיותרות, לכן המלצה חמה ומקצועית – לא להתפתות למחירים זולים. חשוב מאוד להקפיד לאחר ההחלקה להשתמש בשמפו ומסכה ללא מלחים ואלכוהול בכדי לשמר את התוצאה, וכמו כן ניתן תמיד להתייעץ איתנו בכל נושא.

לסיכום

הרמה המקצועית הגבוהה של הצוות המיומן של דניאל סנטר תבטיח לך תוצאות מושלמות של החלקה משקמת מקצועית ביותר, והכי חשוב באחריות, בידיים בטוחות של  מומחים בהחלקות שיער. תמיד ניתן להתייעץ איתנו לגבי כל שאלה או הכוונה בתחום נשמח לעזור באהבה ולתת את הפתרון המושלם לשיערך. אנו בדניאל סנטר מחזיקים במגוון רחב של סוגי החלקות שיער, ביניהם החומר

של ההחלקה המשקמת המוצלחת. כיום כתוצאה מתחרות גבוהה ושיווק אגרסיבי נוצר בלבול רב בין הלקוחות והמתעניינות בפרט. לכן חשוב להדגיש שוב ושוב שהחלקה שמתאימה לכל סוגי שיער לא קיים. עסק מומחה בהחלקות שלוקח את עצמו ברצינות מחזיק במס' חומרי החלקות שונים בכדי להתאים במדוייק אל שיערה הטבעי של הלקוחה.