צמידי שיער

צמידי שיער

שבילי שיער/צמידי שיער/שיטת הנוצה/grip hair

תוספות שיער בשיטת הנוצה הינו טרנד פופולרי במדינתנו הקטנה בלבד, סביר להניח שהצמידי שיער הידועים גם כן בשמם שבילי שיער, לא יישארו כאן לעד ויחלפו במהרה בדומה לשיטת קשת הקסמים, שהייתה נפוצה מאוד עד לפני כמה שנים.

נגן וידאו אודות צמידי שיער

איפיון מלא של שיער הלקוחה טרם רכישה

אנו בדניאל סנטר נותנים מענה רחב ומקיף לכלל המתעניינות ברכישת תוספות שיער מכלל הסוגים: צמידי שיער, מדבקות , קרטין, קליפסים, פאות , יחידות שיער לחלק העליון ועוד.
מחובתינו להמליץ מה יותר בריא ופתרון מתאים עבור שיערך אבל בסופו של יום רק את תבחרי מה שחפץ ליבך.

חשוב לציין כלל תוספות השיער שלנו עשויות משיער 100% טבעי באיכות הגבוהה ביותר
ומשרתים מאות מספרות ברחבי הארץ ואף בעולם.
לכן כל מה שרשום כאן זה לאחר מחקר רב ועל סמך הניסיון העשיר שלנו בתחום תוספות השיער.

הרכבת צמידי שיער לפני-אחרי

לקוחה קבועה בבית העסק התעניינה לאחרונה בשירות צמידי שיער אומברה באורך 60 ס”מ, 100 גרם שיער טבעי. והתוצאה לפניכם שיער מלא ואחיד. בדניאל סנטר אנו מחזיקים במגוון הגדול בישראל המונה כמעל 20 גוונים שונים של צמידי שיער כדי לתת מענה מדוייק לכל מתעניינת ובכך זה הופך אותנו לעסק הגדול בישראל בתחום תוספות השיער ככלל.

נגן וידאו אודות צמידי שיער

חסרונות צמידי שיער

שיטת צמידי שיער מאופיינת בחסרונות רבים על פני יתרונות, הסיבה המרכזית ששיטה זו הפכה לפופולרית ומובילה בישראל, מפני שהשיטה מהירה ולא נדרש מאמץ רב להתקנת התוספת, כמו כן חוסכת לספר שאין לו עובדים בכוח אדם, במילים אחרות זה משרתת את האינטרס של מעצב השיער ולא את הרצון של הלקוחה.

צמידי שיער מגיעה בחבילה שהינה 100 גרם. וכל אישה אשר מעוניינת לרכוש כמות יותר גדולה תצטרך לרכוש צמיד שיער נוסף על מנת לגזור ממנו את ה 20 או ה 50 בשביל להשלים את הכמות המתאימה.

כמו כן בצמידי שיער לא ניתן לחבר את התוספות בחלק העליון של הראש אצל הלקוחה
מאחר והצמידי שיער מחוברים אל תוך 5 חוטים מלופפים אחד על השני אשר יוצר קו שנראה לעין, לכן שיטה זו אינה מתאימה לנשים עם שיער דליל ולשם כך ישנם פתרונות אחרים ובריאותיים.

בנוסף צמידי שיער מאחר והם מחוברים בקבוצות כמו חבל כביסה לא ניתן לפזר אותם בצורה מדויקת על מנת להעלים את השיער הקצר של אותה הלקוחה. כמו למשל הלחמת קרטין או או תוספות שיער במדבקות, לכן השיטה היא לא הכי חכמה או מדויקת.

לסיכום

נחזור ונגיד שוב שלא ירמו אותכן ושלא ימכרו לכן חלומות, צמידי שיער ( שבילי שיער ) אינה השיטה הבריאה ביותר לשיערך ואינה מתאימה לכל סוג שיער או לקוחה. חשוב לפני כן לבצע אפיון מלא של הלקוחה ולהתאים לה מה שנכון עבורה ולא לפי טרנד.

תוספות שיער לשיער דליל
תוספות שיער לשיער דליל

סובלת משיער דליל? בדניאל סנטר תוכלי לקבל פתרון מתקדם של מילוי ועיבוי שיער כבר באותו יום !

תוספות שיער
תוספות שיער

הארכות שיער בשיטות המתקדמות ביותר מבית המותג DC המוביל בעולם, שיער ארוך שופע וחזק.

תוספות שיער במדבקות
תוספות שיער במדבקות

שיער ארוך, שופע ומלא מעולם לא היה פשוט יותר, עם תוספות שיער בשיטת המדבקות של דניאל סנטר 

הגעת עד לכאן ?

השאירי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות!

מתי תרצי שנחזור אליך ?