פאות איכותיות

למי הפאות האופנתיות שלנו מתאימות ?

בדניאל סנטר תמצאו מגוון פאות איכותיות להעשרת מראה השיער שלכן. הפאות שלנו מגיעות בשלל אורכים, בצבעי שיער וגוונים, במבחר עיצובי שיער אופנתיים ומחמיאים. איכות השיער ממנו עשויות הפאות היא ברמה בינלאומית מובילה.איכות הבניה של הפאות היא מהטובות בעולם ועיצוב השיער האופנתי, עדכני ועכשווי.

נגן וידאו

רקע

אם בעבר פאות היו מיועדות בעיקר לנשים מהמגזר הדתי, ולנשים בשל בעיות וסיבוכים רפואיים או מחלת הסרטן, שגרמו להידללות שיער קיצונית או איבוד השיער כלל.

כיום פאה נחשב כסמל אופנה ונפוץ מאוד בקרב שחקניות ודוגמניות, באמצעות הפאה גם ניתן לשנות את המראה בכל עת מבלי לחשוף את שיערך הטבעי לטיפולים שונים

כלל הפאות שלנו מיובאות מאירופה ועוברות בדיקות קפדניות . כך מובטחת לך פאה מושלמת במרקם רך, נעים וגולש, לשביעות רצונך המלאה בדניאל סנטר נבצע התאמה מדוייקת בין הגוון של  טקסטורה, ואורך הפאה , שישתלב באופן הכי טבעי.

פאות איכותיות לפני-אחרי

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

ישנם מספר סוגים שונים של פאות:

פאה סקין – פאה איכותית שמראיה טבעי וגם מורגשת טבעי משום שבחלק הקדמי ישנו תחושה של דמוי קרקפת נעשות בעבודת יד, משיער טבעי, ברמה גבוהה בהתאם לצרכי הלקוחה

פאה סרט – פאות שהשיער תפור בצורה מיוחדת שהשיער נוטע כלפי החלק האחורי של הראש וזאת בזכות טכניקת התפירה, שיטה מאוד נוחה וקלה לחבישת פאה

פאה רפואית – פאות קאסטם איכותיות לחולות סרטן או אלו שאיבדו את שערן מסיבה רפואית כלשהי. פאה רפואית נראית ומרגישה לחלוטין 100% כמו שיער טבעי, החלק הקידמי של מסגרת הפאה נראה ממש טבעי, מדמה צמיחה של שיער בריא וחדש.

בחירת פאה רפואית הינה משימה לא פשוטה, התמודדות היומיומית עם המחלות השונות. אל תרימי ידיים!, אצלינו בדניאל סנטר תוכלי להנות ממלאי רחב ומגוון של פאות רפואיות ואופנתיות, התאמה מדוייקת לתווי הפנים שלך בצורה הטובה ביותר, כך שתוכלי להרגיש בשיא הביטחון, מאושרת, ונחשקת.

לסיכום

אנחנו מזמינים אותך להגיע להתרשם, למדוד ולבחור לעצמך פאה שתעניק לך בקלות מראה ייחודי ואופנתי, בהתאמה לטעמך ולסגנונך האישי.

הגעת עד לכאן ?

השאירי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות!

מתי תרצי שנחזור אליך ?