פאות רפואיות

קופות החולים המשתתפות ברכישת פאות רפואיות

קופת חולים מכבי
קופת חולים לאומית
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים כללית

 מטופלת אונקולוגיה ? הינך זכאית להשתתפות מצד קופת החולים לצורך רכישה פאה רפואית המותאמת אישית עבורך, על מנת קבלת החזר עבור רכישת פאה רפואית, בדניאל סנטר אנו נפיק עבורך חשבונית אשר מוכרת בכל קופות החולים ויש להציגו במכון האונקולוגי שבו ניתן הטיפול. לפרטים ובירורים בנושא סכום ההחזר יש לפנות אל קופות החולים וכמו כן לבדוק את סוג הביטוח. לעיתים פרטים אלו משתנים.
חשוב לציין, אם יש לך ביטוח בריאות מגיע לך עד 100% סבסוד !

פאה רפואית למי מיועדת ?

הפאות הרפואיות נועדו לנשים אשר איבדו את שיערן היקר וניקלעו אל תוך סיטואציה מצערת שדורשת התמודדות עצמית רבה וכן בהתמודדות מול החברה, ההתקרחות מקבלת תדמית של מצב בריאותי ירוד אצל האישה, וחלקן חוות מאבק יום-יומי עם קבלת המראה שלהן, נשירת שיער ואיבוד שיער בפרט הינו נושא רגיש ואישי עבור כל אישה. אין צורך שתעברי סבל זה ! את לא לבד, צוות דניאל סנטר רגיש למצבך ומכיל את התיסכול, סייענו לאלפי נשים חולות אלופציה, טריכוטילומניה, מטופלות שעברו טיפולים כימותרפיים, חולות סרטן ואף נשים שעברו ארוע טראומתי בחייהן שהוביל לאיבוד שיערן בצורה קטסטרופלית.

לקוחה ממליצה ומשתפת על החווית רכישה פאה רפואית

הגיעה אלינו מתעניינת לבית העסק אשר חיפשה פתרון עבור התקרחות תמידית, שישיב לה את הביטחון העצמי אך מאוד חששה לעשות את הצעד וליווינו אותה לאורך הדרך יד ביד, עם הסבר מקצועי והתאמה מדוייקת לצרכיה. הוחלט לבסוף על רכישת 2 פאות טבעיות כאשר אחת פאת לייס ליום יום ועוד פאה נוספת לארועים. הלקוחה יצאה מאושרת ועם שיער שופע וענינו על ציפיותיה.

נגן וידאו אודות פאה רפואית

פאה רפואית בהתאמה אישית

לאחר עבודה רבת שנים בתחום הפאות הרפאויות צוות דניאל סנטר רכש ידע רב וצבר ותק רב שנים שמקנה לנו את האמצעים לטפל ולעזור לנשים במצוקה כזו מאתגרת. הדיוק בבחירת הפאה הרפואית , טקסטורת השיער ,צבע הגוון , ועיצוב הפאה אלה הדברים שלא נתפשר עד שנביא אותך לתוצאה המושלמת. אנו מבינים ששיער שופע תורם לנפש בריאה. אנו כאן על מנת לעשות הכל שתעברי את החוויה הזו כמה שיותר בקלות. לשם כך העמדנו לרשותכן חדרי ייעוץ דיסקרטיים שם תקבלו את השירות הטוב ביותר והמקצועי, וננחה אותך כיצד להשתמש בפאה כדי שתוכלי להיות לגמרי עצמאית ללא תלות בעסק לנוחותך.

חשוב לציין כי ניתן למסור לנו את הפאה לטיפול שוטף ( כגון חפיפה או מילוי לאחר תקופה של שימוש ) במידה ותרצי שאנו נעשה זאת עבורך.
אנחנו נלווה אותך לאורך כל הדרך מתחילת הטיפולים וגם לאחר שהשיער יחזור לצמוח מחדש,
נשמח לעבור את המסע המרגש הזה ביחד איתך יד ביד אל דרך חדשה בה תשובי להרגשה מטופחת ונינוחה בשגרה היומית.

הגעת עד לכאן ?

השאירי את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות!

מתי תרצי שנחזור אליך ?